Word deel van ons team!

Gepost op 21/05/2024

Ben je klaar voor een nieuwe uitdaging waarbij je elke dag het verschil kunt maken? Het Europees Sociaal Fonds Vlaanderen (binnen de afdeling Europa WSE) zoekt gedreven adviseurs en een stafmedewerker programmabeheer om ons team te versterken. Samen helpen we de Vlaamse burgers om hun talenten te ontplooien, zowel op de werkvloer als daarbuiten, met speciale aandacht voor kwetsbare groepen. 

Wie zoeken we?

Heb jij affiniteit met het Vlaamse en Europese arbeidsmarktbeleid? Ben je flexibel, een teamspeler én kun je zelfstandig werken? Dan is dit jouw kans om je expertise verder te ontwikkelen binnen een gemotiveerd en professioneel team.

Solliciteren

Ben jij de kandidaat die we zoeken? Stuur vandaag nog je motivatiebrief en cv naar Tine Polfliet via tine.polfliet@vlaanderen.be. Solliciteren kan tot en met 31 mei 2024.

 

Bijlagen